Danışmanlık

Devamını oku: TRAFİK SİGORTALARI, KAZA SONRASI MALULİYET, MAĞDURİYET ve ÖDEMELER

 Başımıza ilk defa gelen olaylar bizi çok ciddi şekilde etkiler ve strese sokabilir. Bazıları olayları “dökülen su kabını doldurmaz” deyip kaybı kabullendirme yönünde bizi iknaya çalışabilir.
Sigorta poliçelerindeki

Alt Kategoriler

Dershaneler, Özel ve Kamu Okulları, Sendikalar, Yurtlar, Halk Eğitim Merkezleri, Diyanet Eğitim Merkezleri, Sürekli Eğitim Merkezleri, gibi kuruluşların verimliliğine katkı sağlamak üzere ortak projeler gerçekleştirilebilir.

Kurumların varlık ve kuruluş hedefleri ile buluşmasına katkı sağlar. İnsanların olduğu yerde bazı problemler olabilir. Önemli olan o problemlerle nasıl mücadele edilip devre dışı bırakılabileceğini bilmektir.

Aile Danışmanlığı, tarafların profesyonel yardım almakta zorlandığı bir sahadır.

Zira toplumsal kodlar bu noktada devreye girer. "Kol kırılır yen içinde kalır." Kim ne der, bazı şeylerle yüzleşmek mi gerekir? gibi gerekçeler danışmanlık hizmeti almayı geciktirebilir.

Ancak bazen aile içinde gerginlik anları oluşabilir. Bu süreci iyi yönetebilmek gerekir. Çok defa ciddi bir problem olmaksızın bazı basit olaylar bardağı taşırabilir.

Bu süreç iyiden yana değiştirilmeye çalışılmalıdır. Böylesi bazı durumlarda profesyonel destek ve rehberliğe ihtiyaç duyulabilir. Bu noktada iletişime geçilebilir.

Devamını oku: YENİ DURUMLARA UYUM STRATEJİSİHer insanın bazı durumlarda, rehberlik ve danışmaya ihtiyacı olabilir.

Bilhassa gençlik dönemi fırtınalar ve yeni durumlara uyum süreçlerinde birebir danışmanlık ihtiyaç haline gelebilir.

Belirsizlik ve çelişkiler insanı rahatsız eder.

Bireysel danışmanlık seanslarımız, problemlere farklı bakış açılarını kişiye kazandırarak çözümlemeler yapar. Özel görüşmeler "İnsanî ve Sosyal Gelişim Fonu» na katkı sağlamayı gerektirir.

Rehberlik ve danışmanlık; Peyzaj Mühendisliği'ne benzetilebilir. Sizin gerçeklerinizi; bilgi, tecrübe ve birikimlerimizle, sizin memnun kalacağınız şekilde dizayn etmeye çalışırız.

Güven; rehberlik ve danışmanlığın temelini oluşturur. İnsanın İletişim Haritası dediğimiz şablonun oluşumu için detaylı görüşme gerekebilir.

Daha huzurlu bir hayat için; e-posta veya telefon ile iletişim kurabilirsiniz.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.